reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

mama, no ja też bym się wnerwiła, jakby mi sklep przed nosem zamknęli :no:
LILITH, rozumiem, tylko nie uciekaj od nas.
Bree, ale sliczna jesteś :tak:

A ja znowu się wkurzyłam. Listonosz juz któryś raz wrzucił mi awizo do skrzynki, mimo że cały czas byłam w domu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jutro idę na pocztę i składam skargę. Od tego oni są, żeby paczki nosić, a nie żebym ja co drugi dzień na pocztę latała :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

U nas grzmi.
 
reklama
mnie najbardziej wkurza jak wszyscy z rodziny się dopytują :"jesteście 5 lat po slubie a tu dzidziusia nie widać" a co ich to k.... obchodzi wrrrrrrrrrrr
 
Dziewuszki ja już na dziś uciekam, oczywiście czytam was na bieżąco. Mój półkę przywiózł co robił w robocie, właśnie zakłada, ja idę nakładać obiadek, dziś pomidorowa uwielbiam :D i oglądać hangovera II :D ciekawe czy fajny będzie.
Całuski!
 
u mnie na szczescie nie pytaja... rodzice wiedza o naszym problemie i jest cisza... zreszta nigdy nie pytali kiedy beda wnuki czasami tylko ze chcieliby ale ze wiedza ze to w tych czasach nie jest tak na zawolanie ...
ale wspierają nas :)


lilith pomidorowa ja tez uwielbiam :)
smacznego zycze
i milego ogladania :)
 
Betusia no to fajnie,ze macie wsparcie w rodzinie..

mmm- współczuje pytań.....;/

Lilith- :*
bedzie dobrze...tylko nas nie opuszczaj...
smacznej zupki-my też uwielbiamy

Bree- piekności z Ciebie :) fajnie,za nam sie pokazałaś :)

Kahaka- no wiecie co???????też bym miała nerwa-jesteś w domu czekasz na przesyłkę a tu avizo!!!szlag!!
idzi jutro i rób dym a jakby co to dzwoń ,przyjadę z odsieczą .. :))

podlewałam ogród ,ale ziemia jest tak twarda ,ze kurcze bede stała jak świeca pół nocy-podłączylismy kropelkowe nawadnianie...ciagnie wody jak smak ,ale każda roslina bedzie miała tyle samo w tym samym czasie aja za kolację się biorę.

Beatka-najwazniejsza jest Wasza decyzja-chcieliscie maluszka,jest w drodze i tym sie trzeba cieszyć..nie rozumiem postawy tesciów...
ale pewnie jak się Hania urodzi to bedą koło Niej skakać a teraz pytania po co Wam to?
a po co ma sie dziecko???do kochania...................
ożesz...wrrr

dobra bo mi prl skoczy:))))


u nas wieje ,ciekawe czy bedzie padać...mogłoby.......
 
No już w końcu jestem. Musiałam gonić na pocztę, fakturki powysyłać i po drodze zakupy zrobić.

mmm, dobrze gadasz!! :-)

No to wklejam. Widziałam Kahaka, że dałaś ślubne, mamy ślubne też widziałyśmy to i ja dam ślubne.

Zobacz załącznik 360889

Aaa ale teraz mam włosy krótsze. Takie do ramion - bob. Coś jak mama podobnie.


Ale wy wszystkie jesteście śliczne i szczupłe...
mama, a jaki macie basen- murowany czy taki dmuchany?
 
Ostatnia edycja:
Hejka.
Współczuję takich pytań. Moja teściowa też nam takie aluzje posyłała swego czasu. Ale jak się dowiedziała, że mam niedoczynność tarczycy, to sobie poczytała gazetki na ten temat i się uspokoiła, bo wie o co chodzi. I teraz nas broni jak inni pytają. Dogaduje ciągle, o tym, że teścia siostra z niedoczynnością urodziła pierwszą córkę osiem lat po ślubie a my jesteśmy dopiero trzy lata po ślubie i że też się doczekamy :-)

Kahaka, mama dzięki za komplementy :zawstydzona/y:

Kahaka poczta na łatwiznę idzie. Po co ma listonosz dźwigać paczki, nie???
U nas też tak kiedyś było, nagminnie. Zawsze awizo, choć czekałam w chacie cały dzień.
Teraz na szczęście już zrobili z tym porządek, paczki wożą samochodem specjalni listonosze od paczek.

Lilith mam nadzieję, że zupka smaczna była ;-)

Hłe, hłe Martusia - szczupłe. Ja to byłam szczupła jakieś 10 kilo temu ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bree, ale właśnie najlepsze jest to, że u nas też samochodami wożą, tylko nie chce sie leniom wchodzić na 2 piętro! Już bym zeszła nawet po tą paczke, jakby zadzwonił domofon. Jutro idę na pocztę i dym zrobię (jak się odważę)
Marta, źle napisałaś-przecież MY WSZYSTKIE jesteśmy śliczne :-D

Ja już lecę, dobranoc!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry