kahaka
Fanka BB :)
mama, no ja też bym się wnerwiła, jakby mi sklep przed nosem zamknęli 
LILITH, rozumiem, tylko nie uciekaj od nas.
Bree, ale sliczna jesteś
A ja znowu się wkurzyłam. Listonosz juz któryś raz wrzucił mi awizo do skrzynki, mimo że cały czas byłam w domu

Jutro idę na pocztę i składam skargę. Od tego oni są, żeby paczki nosić, a nie żebym ja co drugi dzień na pocztę latała 


U nas grzmi.

LILITH, rozumiem, tylko nie uciekaj od nas.
Bree, ale sliczna jesteś

A ja znowu się wkurzyłam. Listonosz juz któryś raz wrzucił mi awizo do skrzynki, mimo że cały czas byłam w domu


Jutro idę na pocztę i składam skargę. Od tego oni są, żeby paczki nosić, a nie żebym ja co drugi dzień na pocztę latała 


U nas grzmi.



