reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

reklama

Starania 2019/2020!

Daraa_94

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To i ja się dołączę do tej grupy. Ja tamten i ten cykl na dupku na regulację @... Zmieniam lekarza, może dowiem się czegoś nowego może zacznie działać. Byłam raz na wizycie gdzie ginka stwierdziła 2 jajeczka w lewym jajniku ale powiedziała że w danym cyklu nic z tego, bez żadnego dalszego monitoringu. Za pierwszym razem wyszła mi za wysoka prolaktyna, teraz jest w normie, tarczyca niby też 3.36 ale podobno to za dużo dla starających się o dzidzie. Z mężem staramy się od maja o pierwsze dziecko.

Ostatnia edycja:
reklama

jeszczebedziepieknie

Rozwiązania
0
A Castagnus mozna brac przez caly cykl, czy do ktoregos dnia?
Spróbuj Inofem lub Ovarin jak również Castagnus w komplecie do tego. Mój ginekolog przebąkiwał o IVF mimo tego ze mam dopiero 24 lata a jednak po 5 tygodniach stosowania jestem w ciąży. A wcześniej zero efektów bo jajniki jak dziurawy ser I hormony w cały świat.

Fabianowa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
To i ja się dołączę do tej grupy. Ja tamten i ten cykl na dupku na regulację @... Zmieniam lekarza, może dowiem się czegoś nowego może zacznie działać. Byłam raz na wizycie gdzie ginka stwierdziła 2 jajeczka w lewym jajniku ale powiedziała że w danym cyklu nic z tego, bez żadnego dalszego monitoringu. Za pierwszym razem wyszła mi za wysoka prolaktyna, teraz jest w normie, tarczyca niby też 3.36 ale podobno to za dużo dla starających się o dzidzie. Z mężem staramy się od maja o pierwsze dziecko.
Tarczyca zdecydowanie za duża nawet dla osób które się nie starają. U młodych osób, a zwłaszcza u osób które starają się o dziecko powinno być poniżej 2. Ja mam zdiagnozowana niedoczynnosc od kilku lat i mimo ze mieściła się w normie to norma nie było i od razu dostałam tabletki a dzieci wtedy nie planowałam. Boze a jak człowiek nagle dobrze i normalnie zaczyna się czuć to jest jakiś kosmos. Nawet sobie nie zdawałam sprawy ze moja tarczyca doprowadziła mnie do tego stanu.

jeszczebedziepieknie

Rozwiązania
0
Dzieki za informacje. Inofemu pilam jedna saszetke, od dzisiaj pewnie zwieksze do dwoch.
Myslisz ze moge teraz w 9 dc rozpoczac zazywanie Castagnusa?
Cały cykl przez trzy miesiące. Potem się robi trzy miesiące przerwy.
i Inofem powinno się pic dwie saszetki bo to wtedy jest dawka terapeutyczna.

Daraa_94

Rozwiązania
0
No a moja że tak powiem była Pani ginekolog stwierdziła, że wyniki książkowe i tylko słyszałam że ładna szyjka i jajniki ok ale co ok... Liczę, że teraz dowiem się konkretów spodziewam się jakiegoś leczenia i do dzieła! :)
Tarczyca zdecydowanie za duża nawet dla osób które się nie starają. U młodych osób, a zwłaszcza u osób które starają się o dziecko powinno być poniżej 2. Ja mam zdiagnozowana niedoczynnosc od kilku lat i mimo ze mieściła się w normie to norma nie było i od razu dostałam tabletki a dzieci wtedy nie planowałam. Boze a jak człowiek nagle dobrze i normalnie zaczyna się czuć to jest jakiś kosmos. Nawet sobie nie zdawałam sprawy ze moja tarczyca doprowadziła mnie do tego stanu.

Fabianowa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
No a moja że tak powiem była Pani ginekolog stwierdziła, że wyniki książkowe i tylko słyszałam że ładna szyjka i jajniki ok ale co ok... Liczę, że teraz dowiem się konkretów spodziewam się jakiegoś leczenia i do dzieła! :)
Wybierz się do endokrynologa najpierw w wynikami. Ale zrob świeże TSH FT3 FT4 i powiedz ze chcesz się starać o dziecko. Dobry endo czasami może zdziałać lepsze cuda niż ginekolog.

Daraa_94

Rozwiązania
0
Mam skierowanie jeszcze do neurologa bo prolaktyna była za wysoka po czym mój ostatni wynik to 18.20 ale czytałam tutaj, że to też za wysoko..
Wybierz się do endokrynologa najpierw w wynikami. Ale zrob świeże TSH FT3 FT4 i powiedz ze chcesz się starać o dziecko. Dobry endo czasami może zdziałać lepsze cuda niż ginekolog.

reklama

oleeencja

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny można do Was dołączyć? My starania zaczęliśmy w czerwcu. W sierpniu byłam już w ciąży, niestety serduszko przestało bić. Jest to dosyć świeża sprawa. Staram się powoli wrócić do normalnego funkcjonowania i zacząć się starać ponownie.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Skilly Potrzebuję porady 7
Blaankaa Staramy się 12365
A Staramy się 23
1 Staramy się 19065
1 Staramy się 44176
Do góry