reklama

Starania 2019/2020!

reklama
To i ja się dołączę do tej grupy. Ja tamten i ten cykl na dupku na regulację @... Zmieniam lekarza, może dowiem się czegoś nowego może zacznie działać. Byłam raz na wizycie gdzie ginka stwierdziła 2 jajeczka w lewym jajniku ale powiedziała że w danym cyklu nic z tego, bez żadnego dalszego monitoringu. Za pierwszym razem wyszła mi za wysoka prolaktyna, teraz jest w normie, tarczyca niby też 3.36 ale podobno to za dużo dla starających się o dzidzie. Z mężem staramy się od maja o pierwsze dziecko.
Ja jak powiedzialam u endokrynologa że staramy się o dziecko to powiedziała że najlepiej aby tsh bylo w granicach 0,5-1 bo jak zajde w ciaze to podskoczy. I tak sie stalo. Obnizyla mi do 0,6 zaszlam w ciaze i wyszlo 1,9 wiec przepisala mi silniejsze leki
 
Hej dziewczyny. Można dołączyć? :)
To mój trzeci cykl starań, niestety mam rozregulowane te cykle i wszystko idzie opornie... Czy któraś zmaga się z plamieniami?
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry