reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Zgłaszam się po weekendzie ;) Ja dzisiaj najpewniej 29dc, 10 dpo i 5 dni przed @. Nie mam za bardzo nadziei, bo objawów ciążowych mam absolutne zero, szyjka wydaje mi się, że jest nisko i dość twarda. Widzę, że nic z tego nie będzie i jest mi po prostu bardzo smutno. Gratulacje dla wszystkich dziewczyn, którym pojawiła się druga kreska lub też wyszła pozytywna beta!
 
Zgłaszam się po weekendzie ;) Ja dzisiaj najpewniej 29dc, 10 dpo i 5 dni przed @. Nie mam za bardzo nadziei, bo objawów ciążowych mam absolutne zero, szyjka wydaje mi się, że jest nisko i dość twarda. Widzę, że nic z tego nie będzie i jest mi po prostu bardzo smutno. Gratulacje dla wszystkich dziewczyn, którym pojawiła się druga kreska lub też wyszła pozytywna beta!
Ja 28dc tez 10 dni po i dokładnie tak samo jak u ciebie szyjka itd..... tyle ze ja nie wytrzymałam i pojechałam na betę dziś, ale 1,2 niestety
 
Sunshine83 i jak córeczka?
Ja zrobiłam dziś betę, @ powinien być w niedzielę a nie chcę się bawić w testy bo znów jak przy starszym dziecku wyjdzie bladzioch i będą rozmyślania. Wynik jutro po 14 i się wszystko wyjaśni.
 
reklama
A robiłaś już jakiś test?
Nie, to znaczy robiłam ale na tydzień przed spodziewanym okresem i nic nie pokazały co jest logiczne, a teraz w sumie mam jakieś paskowe na zapasie ale beta pewniejsza, nie chce się gubić w domysłach, szkoda że wynik dopiero jutro o to po 14.
 
Do góry