reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

A za Ciebie Kochana trzymam kciuki :) są pęcherzyki jest nadzieja :):*
Sama za siebie też trzymam. Mam wielką nadzieję. Ciągle tylko mnie martwi czy nie powinna brać dupka. Ale już drugi lekarz obstawia że nie, profesor mówi, że to nie problem, że jak dojdzie do zapłodnienia i do ciąży to wtedy będziemy badać. No muszę mu zaufać.... Nie mam wyjścia.
 
reklama
czesc babki :) nie zapomnialyscie o mnie przypadkiem? ;-)

mnie rozlozylo...przeziebienie..od dwoch dni smarkam, wszystko mnie boli.. wczoraj na dodatek przyszla @. Nie sadzilam , ze sie uda, wiec rozczarowania nie ma. Jak nie ten cykl, to nastepny...
Trzymam kciuki! Ja mam 5 dzien spóźnienia, w 3dniu spóźnienia test negatywny a dzisiaj miałam leciutko przybrudzoną bieliznę więc coś jakby się działo ale pytanie co?
u mnie tak sie zawsze @ rozkreca.. :/
 
Dziewczyny, czy pobolewanie jajnika bardziej wskazuje na zbliżającą się @ czy ewentualnie na ciążę jak sądzicie?
zeby to bylo takie proste... yhh ..te wszystkie objawy przed @ moga wskazywac i na ciaze i na okres..W drugiej ciazy zapisywalam sobie wszystko od owulacji (temperature i wszystkie "objawy" do okresu.) Okazuje sie, ze jak bylam w ciazy, pobolewal mnie tylko delikatnie brzuch. Za to w poprzednich cyklach ciagnely jajniki, swedzialy piersi, piersi byly nabrzmiale... Wiec niestety., trzeba czekac do terminu miesiaczki...

Wczoraj jak powiedzialam mojemu mezowi, ze dostalam okres, maz stwierdzil."oj,za pare dni to ja sie bardziej postaram niz w poprzednim cyklu .. " :laugh2: hm...
 
Wczoraj był mój 26dc I nastąpiło plamienie. Okres powinien się zacząć koło 29dc. Do tego bardzo bolą piersi od paru dobrych dni. Może to implantacyjne?! Cały czas mam nadzieję
 
Wczoraj był mój 26dc I nastąpiło plamienie. Okres powinien się zacząć koło 29dc. Do tego bardzo bolą piersi od paru dobrych dni. Może to implantacyjne?! Cały czas mam nadzieję
Wszystko jest możliwe. Pozostaje czekać czy to tylko plamienie czy dostaniesz okres parę dni wcześniej. Trzymam kciuki za 2 kreseczki na ciążowym. [emoji110][emoji110]
 
Wczoraj był mój 26dc I nastąpiło plamienie. Okres powinien się zacząć koło 29dc. Do tego bardzo bolą piersi od paru dobrych dni. Może to implantacyjne?! Cały czas mam nadzieję
Wszystko mozliwe:-) trzymam kciuki!

U mnie dzisiaj 14 dc i wygląda że to czas okoloowulaculyjny:-) dużo śluzu,kluja mnie na przemiennie oba jajniki(zazwyczaj czułam tylko lewy) i tak mnie ciągnie,ewidentnie coś się dzieje.Starania były,teraz tylko czekać 2 tygodnie:-)
I myślę że ostatni cykl mogłam mieć bezowulacyjny bo był inny od pozostałych przede wszystkim dlatego że nie było wyraznie zaznaczonego momentu owulacji.
 
reklama
A mnie pobolewa to podbrzusze cały czas. Śluz taki gęsty mleczny, moze jednak coś z tego będzie?
Kochana a jak masz na jajniku torbiel 5cm to ona nie zablokuje miesiączki jeśli by się nie udało zajść w ciążę? Oczywiście życzę by się okazało ze zastrzyk z pregnylu zadziałał u ciebie cuda. [emoji3526]
 
Do góry