reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze dziecko

reklama
Witam was gorąco w ten chłodny jesienny wieczór:) mam na imię Ewa i o dzidzię staramy się z mężem od 4 cykli ,miałam kilka podstawowych badań,monitoring owulacji ,ale narazie nie ma skutku..cykle mam zwykle 33 dniowe ,w tym miesiącu miałam bardzo późno owulkę bo w 25 dniu cyklu a dziś mija 38 dzień i nic @
 
Witam was gorąco w ten chłodny jesienny wieczór:) mam na imię Ewa i o dzidzię staramy się z mężem od 4 cykli ,miałam kilka podstawowych badań,monitoring owulacji ,ale narazie nie ma skutku..cykle mam zwykle 33 dniowe ,w tym miesiącu miałam bardzo późno owulkę bo w 25 dniu cyklu a dziś mija 38 dzień i nic @
Może zrób bete? Nie myślałaś o tym?
 
reklama
Robiłam dzisiaj test sikany i negatywny , więc się nie nakręcam. Ale jak owulacja miałam tak późno to pewnie cały cykl się wydłuży żeby było te 14 dni od owulacji ?Sama już nie wiem jak to jest
No ja właśnie dlatego nie pisałam o teście bo pewnie zbyt wcześnie by było... Ale beta chyba powinna wyjść. Gdybym była na Twoim miejscu to pewnie bym zrobiła z czystej ciekawości.
 
Do góry