• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania od jesieni 2013

  • Starter tematu Starter tematu kobietka22
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
hej kochane:):):)jestem spowrotem...w tamtym tygodniu zdazylam jednego posta wam napisac...a potem caly tydzień bez neta i jeszcze na dodatek...chora......dzisiaj jade do lekarza bo brzuch już z każdej możliwej strony mnie boli od kaszlenia....


co u was kochane??????????????????bo ja nic nie wiem................:):)a nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego:):)
 
Domka- podobnie zrozumiałam jak Nadzieja:) to masz teraz wesoło w domu:) rodzina Ci się powiększyła :)

Nadzieja- nadal trzymam kciuki:)

Jeszcze 45 minut pracy i wracam do mojej schorowanej dzieciny :(

U nas za oknem też biało...grrrr a ja już w stopy zmarzłam, nie znoszę zimna....

Anastazi- WITAJ!!
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry