reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

A Wy jak sobie radzicie w takich sytuacjach?
Moją metodą chyba na razie będzie unikanie. Mam nadzieję, że jakoś przejdę do porządku dziennego nad tym.
Już teraz jak to napisałam i wyrzuciłam z siebie to mi trochę lepiej :)
Obiecywałam, że już nie będę marudzić, więc nie marudzę.
Idę na spacer - miłej niedzieli
 
reklama
Witam się i ja :)

Lisica, Aschlee :* miło Was widzieć.

Postanowiłam dołączyć do was, tak dla odmiany :) mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
Termin @ 18.06

Czekam niecierpliwie na HSG bo już tylko to nam zostało, a potem już tylko leczyć dekiel :(
 
Apatka w moim otoczeniu bliska osoba ma termin na październik. Ja miałam rodzić kilka dni wcześniej, też jest mi ciężko...

Asiu witaj. Zaraz Cię wpiszę na listę :)
 
Apatka nie marudzisz Kochana.
Ostatnio kolezanka z pracy mi powiedziala ze jest w ciazy. Dziwnie sie poczulam. Byla to glupia sytuacja.
Ja staram sie o tym nie myslec. Co ma byc to bedzie.
 
Witaj Asiu :)

Apatka
ja miałam trochę podobnie, choć chodziło trochę o inną kwestię i w konsekwencji nasz kontakt ograniczył się do... zera. Dużo mówić. Głowa do góry!
 
Dziewczyny kazda z nas mysle nie raz stanie w takiej sytuacji. Jak my zaczynalismy starania to moja psiapsiula zaszla, bylo mi mega ciezko, teraz ona juz urodzila a u nas dalej ciazy brak. W miedzyczasie szwagierka urodzila i pare innych kolezanek w ciazy. Trzeba isc przez zycie dalej z glowa w gorze. Bedzie dobrze :-)
 
Asiu witaj !! podoba mi się Twoje nastawienie;-)pewnie trzeba walczyć, niedługo my będziemy paradować z brzuszkami:-D

Ada już niedługo i Ty zaczniesz staranka i zobaczysz, jeszcze niektóre z nas tu przegonisz:tak:
 
witaj Asiu :)
przez caly czas nawala mi przegladarka.
Ide dalej robic obiad, lasagne.
Kasia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiu witaj.Milo Cie tu widziec:tak: masz w 100 % racje z tym ze trzeba isc dalej i walczyc ile sie da aczkolwiek to nie zawsze jest takie latwe jakie mogloby sie wydawac...w koncu wszystkie bedziemy sie cieszyc zdrowymi ciazami a potem Dzieciaczkami:tak:
 
Do góry