reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Kasiu witaj, wpiszę Cię jutro na listę bo z komórki nie mogę edytować postu a laptop już wyłączony.

Inis tylko wiesz co, kiedyś słyszałam że henny nie powinno się używać na włosy farbowane wcześniej chemią. Muszę to sprawdzić.

Ketonal, kiedyś bez niego nie mogłam żyć (lekomanka :-D), tylko on dawał ulgę. Później Nimesil, niby lek na bóle stawów i mięśni, ale najlepiej się spisywał przy migrenach. Teraz już jak tylko czuję że zaczyna boleć to biorę podwójną dawkę Panadolu. Niestety migreny mam częste choć po ciąży trochę słabsze.
 
reklama
Hej:-) jak milo widziec znajome nicki:-) 3mam mocno kciuki za kazda z was:-) oby po tym calym leczeniu udalo wam sie tak szybko zobaczyc 2 kreski jak mi:-)
Ja juz za 2 tyg w poniedzialek mam cesarke (a pamietam jak w pazdzierniku do was zawitalam I odrazu 2 krechy:-)) ale chetnie pozyczylabym brzuszek na ten czas:-) strasznie wszystko juz boli:-) bede sledzila wasze poczynania:-)
 
Karolq - witaj, miło że trzymasz kciuki :) Oby pomogło! No i życzę udanego rozwiązania :)

Lisica - a, prawda, że z henną trzeba odczekać po chemicznych farbach. Ja na szczęście mam luz, bo mam naturalne - dwa lata temu pozbyłam się blondu :)

Apatka - widzę, że termin koło mnie - będziesz testować? Ja co prawda nie zamierzam, bo już dość testów zużyłam przez te wszystkie miesiące ale chętnie potrzymam kciuki za Ciebie! :)

Miłego dnia dziewczyny! :)
 
Hej. Czuje się lepiej - ani brzuch ani glowa nie boli. Jestem zmęczona, wiadomo.... umeczylam się wczoraj.

Milej niedzieli :)
 
Cześć!

Karolq
dziękujemy :)

Ada a ten olej lniany, to w aptece się kupuje?

Inis miłego wypoczynku - niech ta niedziela będzie Wasza! Co do czasu jaki mi został, to na początku się tym przejmowałam, obecnie jestem bardzo spokojna i nie przejmuje się czasem, który mi został i tak samo jak napisałaś - mi już ten czas przeleciał ;) teraz już z górki.
 
Zamierzam testowac 12 lub 13. Bo 13 czerwca mamy wyjazd. No i wolałabym wiedzieć na czym stoję, czy mogę spokojnie piwka przy ognisku łyknąć, czy odpuścić. Acz pewnie niezależnie od wyniku odpuszcze.

Dowiedziałam się od przyjaciółki, że jest w ciąży. I strasznie mi smutno się zrobiło, bo nie starali się, acz liczyli sie z tym i oczywiście bez problemu. Mówiłam jej już wcześniej o moich problemach, a ona poopisywała co i jak, jakie to cudowne uczucie i wogole i kiedy ja bede i że nie powinnam zwlekać. Bolało :(
Nic nie powidziałam, tylko sie szczerzyłam i gratulowałam i maksymalnie szybko zakończyłam spotkanie.
Nie wiem jak mam sie w stosunku do niej zachowywać, by siebie nie ranić, ale jej też nie. W końcu to dla niej jest ten szcześliwy czas i nie chce jej tego psuć moimi problemami.
Narazie wywinęłam sie z dalszych spotkań mówiąc, że mam czerwiec zawalony (wyjazd).
I jak myślę tak na spokojnie to mam wrażenie, że to ja jestem złą przyjaciółką, bo zamiast się z nią cieszyć to zazdroszczę.
 
reklama
Apatka nie jestes zla przyjaciolka. Nawet tak nie mysl. Trzymam kciuki zebys zobaczyla 2 kreski na tescie ciazowym.
 
Do góry