reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Witaj Kasia :)

Aschlee
dziękuję :) to prawie tak jak ja zażywa, teraz zaczęłam dopiero trzecie opakowanie. Po miesiącu ogólnie powinny minąć skutki uboczne, ale każdy organizm jest inny.

Ada wiem, że można robić teraz z lekką narkozą to badanie, bo ja chyba prędzej na żywca, to zrobiłabym kolonkoskopię a gastro ze znieczuleniem. Najbardziej właśnie to oddychania się bym bała. Dzielna jesteś :) podnoszę pytanie Aschlee, miałaś jakieś szczególne objawy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aschlee - piękne endometrium! Ja w 16dc, z potwierdzoną ovu miałam endo niecałe 10, także u Ciebie wygląda super :tak: zobaczysz, coś z tego będzie. Trzymam kciuki za wtorek :)

Lisica - poczytaj sobie kochana w google "henna khadi", np. Wszystko, co wiem o farbowaniu henną - henna Khadi i nie tylko | IDALIA | www.idaliablog.com
ja jeszcze tego nie stosowałam ale już od 5 koleżanek słyszałam, że rewelacja - jedna stosuje hennę bezbarwną tylko jako kurację na włosy :tak: Już obadałam na allegro i chyba się skuszę. Mam ochotę na trochę zmian :)

Ada - witaj tutaj i od razu napiszę, że strasznie Ci współczuję. Ja właśnie cierpię leżąc z bolącym żołądkiem - od ketonalu. Zaraz zabieram się za kisiel, bo muszę go jakoś odżyć. Ale pomyśl o tym kochana inaczej - przygotujesz sobie organizm do ciąży :) myślę, że lepiej teraz się przemęczyć niż później jednocześnie się męczyć i martwić - o dziecko. A czas szybko zleci :)


Adelo - Tobie też już nie dużo czasu zostało... Ja ostatnio znalazłam kartkę z monitoringu starego, który miałam niedawno. A tam jest napisane luty! 4 miesiące temu już, a mi się wydawało jakby to było 3 tyg temu. Nie wiadomo kiedy czas umyka, zobaczysz, że będzie tak samo.

KasiaJ - ja Ci dam niezdecydowani... ;) widzę po suwaczku, że zaraz ovu Ci się szykuje. Do roboty! Ktoś tutaj musi zdjęcia dwóch kreseczek wrzucić :) taka tradycja hahaha :-D
 
Inis kochana uwazaj z ketonalem bo on tez dosc czesto moze powodowac ostre zapalenie blony sluzowej zoladka.Rob kisielek albo siemie lniane to powinno pomoc no i duzo jogurtow.Ja zawsze biore Lakcid oslonowo bo moj kuzyn zalatwil sobie zoladek ketonalem.A jaki bralas? chodzi o dawke? ja tam mysle ze jak juz cos bardzo boli to ketonal lepiej domiesniowo lub dozylnie zeby chronic zoladek
 
Ostatnia edycja:
mialam niestrawnosc, bole brzucha, czesto gazy i wzdecia. Mialam problemy z sniadaniem.
Przy tej gastroskopii mialam zrobiony test na ta bakterie. Wyszedl negatywny, wiec jej nie mam.
Hmm... w zasadzie tylko to na razie wiem. Kiedys bralam duzo tabletek przeciwbolowych.
Przepraszam ze tylko o sobie ale wlasnie wieszam firany... i niezbyt mi to wychodzi... O 4 rano wstalam do pracy i zasypiam na drabinie.
 
Nie wiem kochana, koleżanka mi dała. Wiem jedno odnośnie dawki - za dużo!! :-(

Edit: napisałam do kumpeli smsa, odpisała mi, że zeżarłam 50 mg. Czyli nie najgorszej chyba. Na razie kisiel oraz osłona od antybiotyku nieco pomaga.
 
Ostatnia edycja:
inis musisz uwazac z tymi tabletkami bo niestety one czesto powoduja wlasnie zapalenie zoladka.Tak samo bardzo trzeba uwazac z lekami nasennymi i uspokajajacymi
 
Adelo gastroskopie robia ze znieczuleniem w spray'u. Psikaja do gardla. Najgorzej jak ta rurka jest w zoladku, jak nia poruszaja i pobieraja wycinki.
Inis na co bierzesz Ketonal? Kiedys go bralam.
 
Dzięki dziewczyny. Jutro jak dostane olej to będę pić. Ada, to sprzedają w saszetkach, w butelkach czy jak? ;)

Aschlee - chyba drugi czy trzeci raz w życiu wzięłam ketonal. Ból głowy mi nie chciał przejść, od samego rana. Apapy (3) i Ibupromy (też kilka) nic nie dawały, jak dotarłam do koleżanki po Ketonal to już płakałam z bólu. Niedobrze mi było z bólu. Gdybym miała wziąć jeszcze raz to też bym wzięła, bo już nie dawałam rady. Ale przeszła głowa i zaczął się żołądek... więcej tego gówna nie wezmę.


Na razie mam spokój to może uda mi się zasnąć... dobranoc dziewczyny, spokojnej nocy :)
 
reklama
Ada do gardła popsikać do podstawa :) bez tego nawet niech nie ważą się zaczynać badania. A narkozę robią krótką w przychodniach specjalistycznych tych na NFZ również tylko trzeba sobie za nią zapłacić.

Inis dobrze, że już lepiej.

Również spokojnej Wam życzę nocki.
 
Do góry