• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Iwasek do zaciązonych to jeszcze Big na styczeń! :-)

Madziarka, dla dziewczynki miała być Lana Weronika, ale stwierdziłam że lepiej by była Lena. A dla chłopaka to jeszcze myślimy :-)
 
Iwasek, ja teraz 3 cykl starań, zobaczymy, czy ostatni :) jeszcze lilydelux chyba do zaciążonych :)
Lena - super, ja myslałam nad takim dla dziewczynki :) ale umowa, to umowa -dla niej wybiera w przyszłości mężuś, ja dla synusia:)
 
No chyba tylko Big :-p

Pok kiedy zostanę ciocią?

jesli masz rodzenstwo, to wtedy kiedy, ktores z nich bedzie mialo dziecko ;-) jesli o mnie pytasz, to gydbym tylko wiedziala.... :)

Nasza lista optymistycznych staraczek :-)

BigChild zaciążona styczeń 2011 GRATULUJEMY!!!
Aelreda zaciążona Luty 2011 GRATULUJEMY!!!
Ewika zaciążona Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!
Madziaaaarka - zaciążona Marzec 2011 GRATULUJEMY!!!


Pok
Soglam
Asiol
Rastafarianka
Iwasek 8 c
Claudusia
Fifka
Magenta
Dagne 3c
Rastafarianka
Hera
Gocha 5 c
Kwiatuszek
Dotka
Paluszek
Donia
Paolajn
Basati
Fiona
Silmiriel


Obyśmy szybko wskoczyły na górna listę. Tego życzę Wam ...i sobie samej;-)

Podajcie kogo nie ma i ilości cykli (starośc nie radośc) :)


matko... na pierwszym miejscu!? to strasznie stresujace ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry