Ostatnia @ była w styczniu ale owu w lutym
Nataniel normalnie kocham te imię ale niestety tak moja ciocia dała na imię swojemu synkowi więc odpada ;/
My już wcześniej ustaliliśmy że będzie Kaja lub Kajetan ale to może być jeszcze różnie. Podobało mi sie jeszcze Nadia ale mój mąż kategorycznie zaprzeczył
ładne te imionka wybraliście :-)


Teraz córka będzie na pewno Wiktoria, bo to będzie zwycięstwo jak zaciążę...