Magd.a
Fanka BB :)
Witamy Atan ;-)
jesteś w podobnej sytuacji jak ja ( z tym ,że ja mimo wątku, się nie staram
) po odstawieniu tabletek są dwie szkoły, albo że wzrasta płodność, można bliźniaki skombinować, albo druga szkoła,że zaciążenie jest utrudnione. Teraz musisz poczekać od współżycia ok. 2 tygodni ( nie zaszkodzi jak więcej) i zrobić sikacza i oczywiście się pochwalić II krechami jak nie to przyjść my podniesiemy na duchu ;-)
jesteś w podobnej sytuacji jak ja ( z tym ,że ja mimo wątku, się nie staram
) po odstawieniu tabletek są dwie szkoły, albo że wzrasta płodność, można bliźniaki skombinować, albo druga szkoła,że zaciążenie jest utrudnione. Teraz musisz poczekać od współżycia ok. 2 tygodni ( nie zaszkodzi jak więcej) i zrobić sikacza i oczywiście się pochwalić II krechami jak nie to przyjść my podniesiemy na duchu ;-)



&&&&&&&&