Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Witam
Jestem tu pierwszy raz może mi pomożecieostatnią tabletkę anty brałam 20. marca a 23 powinnam dostać okres ale o dziwo się spóźnił i dostałam w sobotę 26.03.2011 a do tego czasu z mężem myśleliśmy ze jestem w ciąży no ale gdy dostałam w sobotę mąż się zmartwił i powiedział ze on by chciał być tata, wiec więcej tabletek nie brałam po okresie zaczęliśmy działać , 7 .kwietnia byłam u ginekologa lekarka zbadała powiedziała ze wszystko ok wzięła wymaz wyniki dopiero w piątek 15.04 choc mnie podrażniła i plamiłam ale przeszło a w sobotę wedle kalkulatora owulacji miałam chyba owulacje wiec znowu działania
ale potem zaczęłam plamic i tak plamię nadal czy to wcześniejsza miesiączka czy po owulacji nadal plamienia czy może zagnieżdżanie? jak myślicie bo bardzo chce fasolkę ale na test za wcześnie wiec muszę czekać... A ja strasznie niecierpliwa jestem
z góry dziękuję a pomoc
![]()
jestempatrze na tv bo maż na meczu z teściem do góry siedzi przed telewizorem
![]()
zapomniałam dodać ze pytam dlatego o te plamienia bo gdy robiłam przerwy w tabletkach to nic nie było takiego...