• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dopiero teraz looknelam wstecz i widze,ze mamy kolejna fasolke!!!!!!:-):-):-):-)

Dagne Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ta piersza krecha wyrazniejsza o wiele. Zmykaj na bete, a moze juz zrobilas???

Fasolki sie posypaly na wiosne,ze ho ho. Oby tak dalej!!!!
 
Pok,Susie bardzo Wam dziękuję :-)

IWASEK chciałabym prosić o wpisanie na listę! a tak przy okazji co to za lista? gdzie jest i w ogóle o co chodzi??? uświadomcie nową koleżankę :zawstydzona/y:

Kasiu ta lista to lista wszystkich staraczek z wątku-tych, które już zaciążyły i tych, które nadal się starają. Na liście są imiona(nicki) i ile cykli się staramy (starałyśmy w przypadku naszych kochanych ciężaróweczek):-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry