tak tak tak na wszystko! staramy się z mężem pierwszy raz o pierwsze dziecko. jak widać po suwaczku trwa to trzy miesiące (już - dopiero)
dopiero
wielkie dzięki dziewczynki! liczę na wsparcie i chętnie się złapię te wasze szczęśliwe fluidkico do terminu @ to nie takie proste...ostatni cykl 37 dni a wcześniejszy 36 więc teoretycznie spodziewam się 30.04. lub 01.05.
czemu nie takie proste? 36-37 to dosc dlugie ale bardzo regularne cykle



o jakiej liście mówicie? ta na którą wszystkie chcą być wpisane? gdzie ona jest?
chyba z 10 lat...z mniejszymi i większymi przerwami