• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
witam, ja do ginka nie zdążyłam, ale wygrałam wycieczkę z moim M. do Łeby hahaha :-)

a nie gadajcie mi,że kobiety po chorobie szybciej zachodzą, przypominam ,że leczę nadżerkę :-)

dagne, jak będziesz robić bransoletki, to daj mi znać dla pok chce dodać coś ekstra od siebie ;-)
 
dziewczyny, piszecie i piszecie, juz nie nadążam nadrabiać

Dagne gratuluje jeszcze raz

Witam nowe dusze :) I pozdrawiam

Niestety zajrzę do Was chyba dopiero w poniedziałek, jutro jadę do Łodzi a w weekend szkoła, znowu będę do tyłu z forum, ehhhh. Odbiote jutro druga betę, oby ładnie przyrosła

Buziam
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry