• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Donia ojej, przeoczyłam, przepraszam:) dziękuję Ci kochana:) i mam nadzieję potwierdzić fasolkę:)
Ja wcześniej robiłam Novy ale 25, a teraz mam, tzn miałam dwa z Aconu :) a mam jeszcze jeden:) szybkie są i oczywiście 10. Powiem Ci czy najlepsze jutro jak mi pokaże znowu II :D Wiesz, niby każdy test czuły jest ok, ale mam nadzieję, że wycofali z rynku te wadliwe QuickVue.
Rasta, dzięki :) ja będę za Ciebie trzymać kciuki.
 
w rosmanie "testy owulacyjne" 5 szt coś koło 30 zł. Wiem że na allegro są po 1 zł ale wolałam nie ryzykowac bo tamte nawet opakowania nie maja więc tak naprawde to niewiadomo czy wogule można tym allegrowym ufać.
 
witaj donia1980
spotkałyśmy się już na wątku 30-latek :)
może coś więcej o mnie: jak już wiadomo mam 30 lat i staram się dopiero o pierwszą dzidzię. dłuuuuugo brałam tabsy, skończyłam we wrześniu, odczekałam bo podobno tak trzeba no i teraz trzeci cykl próbujemy :-) i wszystko na razie brzmi fajnie ale to niestety nie koniec-dłuuuuuuugo nie byłam u gina więc stwierdziłam że w tych okolicznościach trzeba się przebadać. no i się zaczęło: najpierw tyłozgięcie (wiem wiem nic takiego), potem podwyższona prolaktyna po tabletce (ta zwykła bez tabletki zmieściła się w normie) i najlepsze na koniec-gin zrobił usg i stwierdził policystyczne jajniki :-( to było ze trzy tygodnie temu ale powiedział, że skoro dopiero zaczęliśmy starania to bez paniki, żadnych badań tylko przytulanko i przyjść za trzy miesiące. teraz czekam na wyniki cytologii i chyba pójdę z kompletem badań które mam do gina bo jeszcze nie byłam mam tylko te wyniki. no i co wy na to? ja staram się na razie podchodzić na luzie ale to gdzieś tam siedzi w środku i myślę, że mogę mieć problem...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry