• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja bym na twoim miejscu poszła na jakiś długi spacer, świeże powietrze dobrze ci zrobi i może nabierzesz trochę dystansu do całej sytuacji bo w takim nieopadającym napięciu to na pewno się lepiej nie poczujesz
trzymaj się cieplutko
 
reklama
mag Ja tez mieszkam za granica z tym ze moj facet to francuz i tez w Polsce zostawiłam dla niego wszystko mieszkanie psa zołwia znajomuch i rodzicow ale na szczescie układa sie wszystko w jak najleprzym pozadku.Tobie gratuluje podjecia słusznej decyzji o wyjezdzie do Pl a jak bedziesz wyjezdzac to pokaz mu jezyk.Ciesz sie zycie bo tak jak piszesz jestes bardzo ATRAKCYJNA zreszta jak kazda dbajaca o siebie kobieta.

Z jednej strony sie ciesz ze nie zaciazyłas bo było by gorzej z wyjazdem.....Bedzie dobrze wierz mi
 
Mag, kochana...sciskam Cie mocno, mocno...domyslam sie jak cięzko musi być...Ale pamiętaj po zimie zawsze przychodzi wiosna, nie tylko w przyrodzie! Bądź dzielna, nie podejmuj decyzji pochopnie, ale nie daj się też stłamsić i traktować byle jak! Każda kobieta ma w sobie siłę tylko czasem musi ją w sobie znleźć. Będzie dobrze kochana!
 
reklama
wiem laseczki ze pytam juz kolejny raz ale chyba mam problemy z tym suwaczkiem kopiuje kazdy link z osobna potem robie edytuj subkrycje i pisze mi za kazdym razem nieprawidłowy plik buuuu
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry