• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
aarleda np w Twoj pierwszy
No to krok po kroku. Ustawiasz typ suwaczka, typ paska, typ suwaka i wchodzisz w edycję danych, ustawiasz i dajesz w stwórz suwaczek. Na następnej stronie masz kilka ramek, kopiujesz kod z tej pierwszej. Wracasz na nasze forum, wchodzi w ustawienia, po lewej stronie wiadomo edycja sygnatury, wpierw kliknij w pole edycji na klawiaturze wciśnij ctrl+a i potem delete. Jeśli coś było w tym polu zostanie usunięte na wszelki niedźwiadek. Potem do tego pola kopiujesz wyżej wspomniany kod, dajesz zapisz sygnaturę i ta powinna się pojawić.

No i działa suwaczek :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja juz tez widze dziekuje bardzo na pomoc

Mam juz jedno malutkie ubranko dla dzidziusia ktore dała mi kolezanka.ChCiła mi jeszcze wcisnac cały wur tych ubranek twierdzac ze mam juz zbierac bo zawsze sie sprzydadza ale ja nie jestem tego zdania nie zbieram ubranek jak nawet jeszcze nie jestem w ciazy zeby nie zapeszyc.Jedno chyba nie zapeszy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jedno jest na szczescie :)

ja mam niechcacy cały wór ubranek. Jak koleznka byla w ciazy to ja akurat czesto bywalam w Polsce i moj kuzyn oddawal mi po trosze ubanka, z ktorych jego synek wyrosl a moja babcia sie wczula i pokupowala mase ledwo uzywanych i bardzo markowych ubranek w lumpeksach :) maly z tego wszystkiego juz wyrosl i od niedawna mam te wszystkie ciuszki w szafie. Na razie jestem twarda - sa tam juz kilka miesiecy a ja ani razu tam nie zajrzałam :) i tak bedzie dopoki na usg nie zobacze bijacego serduszka.
 
reklama
jedno jest na szczescie :)

ja mam niechcacy cały wór ubranek. Jak koleznka byla w ciazy to ja akurat czesto bywalam w Polsce i moj kuzyn oddawal mi po trosze ubanka, z ktorych jego synek wyrosl a moja babcia sie wczula i pokupowala mase ledwo uzywanych i bardzo markowych ubranek w lumpeksach :) maly z tego wszystkiego juz wyrosl i od niedawna mam te wszystkie ciuszki w szafie. Na razie jestem twarda - sa tam juz kilka miesiecy a ja ani razu tam nie zajrzałam :) i tak bedzie dopoki na usg nie zobacze bijacego serduszka.

No tez tak pomyslałam ze bedzie na szczescie rozowe spioszki.Moja siostra tez zadeklarowała ze bedzie zbierac dla mnie ubranka zreszta ona ma ich duzo bo jej synus ma 1 mc>Ty nie zagladaj do tej szafy zeby nie zapeszyc
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry