Fiona3006
Fanka BB :)
czytania nigdy nie zaszkodzi ale poki co lepiej czytac te staraczkowe ksiazki i rozdzialy "co zanim zajdziesz" niz te o ciazy ;-) na te przyjdzie czas. A jak teraz wszystko przeczytasz, to co w ciazy bedziesz czytac?
to kiedy wozek kupic?!?!! glupota :
a o co chodzi z ta czerwona kokardka?![]()
Ael ale my mowimy o kupowaniu jak si ejeszcze w ciayz nie jest - a to przyznaj jest glupota
fajny pomyslchociaz nam wyslzy cosie, co maja nos - ani moj, ani M. i tak samo usta. dziwolgai takie
ale stronka super!
a mnie caly czas pokluwaja jajniki. najbardziej lewy, na ktorym byla cysta i niby miala sie sama wchlonac... chyba po swietach pojde do ginka jak ciagle bdzie tak kłuło. na wszelki wypadek jutro rano jeszcze doprawimy
a z tego odpoczywania od staranek zapomnialam dzis zrobic test owu![]()
Wiesz ja w tym widze ses bo po co komu wozek jak jeszcze dziecka nie ma na swiecie...(nie zyczac nikomu zle) po ludziach chodza rozne przypadki.
Nie musiałas odrazu kometowac ze moja wypowiedz jest głupotom bi miałam prawo napisac co mysle a i tak kazdy zrobi jak chce

nie moze w to uwierzyc ze on mi cos takiego zrobil w czwartek chyba jednak plyne promem najwyzej bilet przepadnie haha w koncu za jego pieniadze a ja zabiore ze soba wszystko co moje i zostawie z niczym jestem wredna na maksa dla niego nie moze dojsc do mojego komputera nawet z mojego kubka pic a nie wspomne o mojej wodzie teraz sobie pojechal na rybki sam bo zaden kolega nie ma czasu haha wszyscy z kobietami w domu chca byc smiac mi sie chce bo zostaje sam:-) ja nawet slowem sie nie odzywam od wczoraj nic nie jadlam bo zero apetytu jakos nawet platki na sucho mi staja w przelyku zawsze tak mam od nerwow tylko pije sobie soki itp i wczoraj zapalilam papierosa i jakos chyba na nowo bede musiala zucic rano uslyszalam czy zjem moze w koncu cos zero odpowiedzi uslyszal po za tym ze kielbase moze sobie w dupe wsadzic i jak ma apetyt po tym wszystkim to niech sobie je wyszlam na papierosa na balkon i wylazl mi z kawa na niego popchnelam go i razem z ta kawa wlecial w sciane jestem nie mila ale mam to gdzies po takim traktowaniu ja pokaze ze jednak z kochanej wspanialej natalki zrobi sie wredna i zimna baba tylko dla niego