• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Na świeta nas zaprosili bo ja im napisąłmże jednak świeta sami spedzimy bo wiesz byłam u nich 5 dni po tym jak sie o ciazy dowiedziałam towiesz głupie spojżenia cisza wiesza takie ich fochy szczególnie tata i napisąłi byśmy przyjechali napisalam ale bez głupich spojżeń niezrecznej ciszy bo jak tak bedzie pojedziemy do domu
 
reklama
Hehe też miałam piec mazurka, babke no ale na dzień dzisiejszy sie czuję fatalnie jak za długom stoje słabo mi sie robi , może w sobote mi sie uda babki porobić i baranka upiec :)

Kondolencje dla ciebie dotka, znam ten ból ja niedawno kocura pochowłam
 
Dobry dzionek;-)
Pok sie pokazała???

Witam nowe staraczki :-)

Kurcze a mnie od 3 dni boli po lewej stronie(jajnik który "pracował" w tym miesiacu)
Zastanawiam się czy nie będę miała znowu problemów bo byliśmy na basenie .Jestem straszny wrażliwus i za chwilę upławy i jakieś sensacje buuuu
 
reklama
I dlatego zaczęłam się obawiać zwłaszcza ze boli mnieto moje jajo :-(

No nic..trzeba po świętach wybrać się do dziurologa niech zobaczy obada i zapewne znowu da coś do aplikowania .
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry