Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Znaczy hcg? No to kochana ciążą ewidentna, a tymi bólami się nie martw. Też tak miałam, a ginka moja wytłumaczyła, że po prostu w ten dzień miał planowo wypadać @ ale nie ma dlatego boli, to minie, więc możesz spokojnie ratować się nospą :-)Odebrałam wynik, ale nie jestem pewna jak go odczytać :-) cyferki znajdują się w ramce "poziom wysoki" i poziom hormonu wynosi 107.6 ... czy mam prawo się cieszyć?
od razu umówiłam się do gina, ale dopiero 26 może mnie przyjąć. Niepokoją mnie te bóle jak na okres, dzisiaj są już jakby słabsze, ale ciągle biegam i sprawdzam czy czasem nie zaczęła się @, nie wytrzymam do wtorku! Tym bardziej, ze to za wcześnie na USG i pewnie nic mi pewnego nie powie
Ael dzisiaj rano robiłam beteHcgi godzinę temu odebrałam wynik, niestety pani w laboratorium wręczyła mi kartkę (zasłoniła ją jeszcze dowodem zapłaty) i zanim odczytałam zamknęła mi drzwi przed nosem, dlatego nie ma mi kto tego rozszyfrować ;-) jeśli to ciąża to...
![]()
