Magd.a
Fanka BB :)
Dupoo gadałam Ci ,że coś jem i od razu Ci się niedobrze robiłoNie ma zdjęcia, nie zrobione, nie wstawię, groźby wymiotne na mnie nie działają i nic mi takiego nie mówiłaś bym miała się porzygać![]()
i to na gadulcu ;-)donia, ona jeszcze moje mdłości ciążowe przejęła ;-) ale dobrze jej tak, bo jej nie lubię

