• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
najlepiej caly cykl w czasie krwawienia raz chociaz zmierzzby wiedziec poczatkowa temperaturke mi sie tak wydaje ;-)
asio ja mam fasolke od 2 dni ;-) wiem o tym nie wiem czy wiesz niewiem kiedy bylas ostatnio ;-)
 
donia dziekuje za te fluidki co mi dalas poskutkowały ;-) a ja dzisiaj zjadlam lody smietankowe z oreo boze jak mi one wchodza moglabym tyle je jesc ;-) a tesciowa mi sie pyta niemasz czasem wymiotow bo aneta 2 synowa miala od samego poczatku nawet w nocy a ja mowie nie niemam i niemam zamiaru miec ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry