Magd.a
Fanka BB :)
Kasia Skarpetka.. podoba mi się to co napisałaś.. mój dzwonił przed chwilą ;-) ,że nie widział mnie od rana ,że się stęsknił, ja mu na to siedz sobie, bo ja nie nudzę się sama ze sobą :-)
Ja też mam czasami nerwy na swojego, to w sumie normalne, ale ja nie potrafię się na niego gniewać :-)
Ja też mam czasami nerwy na swojego, to w sumie normalne, ale ja nie potrafię się na niego gniewać :-)

