Ooollcciiaaa
Fanka BB :)
mijenka sesja wręcz wspaniale
Wszystko na zerowych terminach zaliczone
Ja zużyłam dwa opakowania testów owulacyjnych ale już przestałam z tego korzystać, bo za dużo nerwów przy tym tracę
Wolę się kochać bez zabezpieczenia i co ma być to będzie
.
Ja zużyłam dwa opakowania testów owulacyjnych ale już przestałam z tego korzystać, bo za dużo nerwów przy tym tracę
to który rok teraz? czy już koniec?;-)

Kochane powiedzcie mi prosze czy moge testowac przed terminem @? ostatnio miałam 6.06 a mam cykl ok 30 dniowy i teraz termin spodziewanej @ tez bedzie ok 6.07 czy raczej poczekac ?