A z tymi testami to w ogóle różnie bywa. Czasem apteczny kosztuje 30 zł i niby taki dobry ma być a potem dupa. Wychodzi I krecha a potem się okazuje, że powinny wyjść II.
Moim zdaniem to jeśli bardzo się chce to powinno się zrobić w dniu @ albo z dzień, dwa przed(dla niecierpliwych) a jeśli mimo testu wyjdzie I a @ dalej nie widać wtedy na betkę...Chyba najprostsze rozwiazanie...
donia, ja znam tylko jeden przypadek, gdzie dziewczyna parę dni po zapł. zrobiła test i wyszły jej II kreseczki. Poszła do lekarza a ten jej, że on ciaży nie widzi, bo tak młoda była...ciąża się znaczy.
Moja kuzynka miała na odwrót, w ciąży była a z testów I kreska.
Lovka no my teraz owu. także wiesz...