donia 1980
Fanka BB :)
eh dziewczyny, pora na zmiane tematu, smutno się zrobiło w niedzielny poranek i to za moją sprawą 
powiem Wam, że mam tak wielkie (.)(.), że mogłabym już karmić. A swoją drogą to jak nie byłam w ciązy to zazdrościłam dziewczynom brzuszka, a teraz jak oglądam jak zmienia się moje ciało to jest takie blee, wszystko duże, np. brodawki a fuj

powiem Wam, że mam tak wielkie (.)(.), że mogłabym już karmić. A swoją drogą to jak nie byłam w ciązy to zazdrościłam dziewczynom brzuszka, a teraz jak oglądam jak zmienia się moje ciało to jest takie blee, wszystko duże, np. brodawki a fuj

)