dziuraWskarpecie
Mama mimo wszystko...
Magda nie wierze, że ten Twój w negliżu.....pokaż!
Dla mojego też nigdy albo rozmiaru albom fasonu nie ma. Ten typ tak ma...
Atanku kurde ja sie nie znam na takich bólach

Dla mojego też nigdy albo rozmiaru albom fasonu nie ma. Ten typ tak ma...
Atanku kurde ja sie nie znam na takich bólach

