mijenka
Fanka BB :)
JUŻ MI DO WYRAA! ALE TO JUŻ! Nie ma was tutaj! Atan Ty się nie tłumacz, ciężarówka jesteś, powinnaś teraz dużo spać! Mijenka już sio do wyreczka, nie ma nie chce, chcesz i musisz!
jeszcze 10 minut mamusiu<prosi>

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
JUŻ MI DO WYRAA! ALE TO JUŻ! Nie ma was tutaj! Atan Ty się nie tłumacz, ciężarówka jesteś, powinnaś teraz dużo spać! Mijenka już sio do wyreczka, nie ma nie chce, chcesz i musisz!

Czemu będziesz płakać co?ja dziś nie usnę znów będę miała noc przepłakaną :-( chyba że padnę ze zmęczenia..
ja dziś nie usnę znów będę miała noc przepłakaną :-( chyba że padnę ze zmęczenia..
A co Ci zrobił? Mam pasa na niego wyciągać? Bo ja przeciągnę po dupie to zapamięta, że ma być grzeczny.przez chłopa![]()