kasia.natka
Fanka BB :)
no to ja się witam w ten piękny słoneczny i gorący dzień :-) najważniejsze że wolny
Super ze u Lovki wszystko dobrze
Super ze u Lovki wszystko dobrze

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]Kochana Pao zmieniła nick na Klari jest z nami cały czas. A pieczy nad forum nie sprawuje, niestety, od tamtego incydentu z tą nawiedzoną dziewczyną i Pao pisałam do admina czy byłaby możliwość założenia mi moda na tym wątku, ale takowej nie ma.A tak w ogóle jak Ael teraz napisałaś o tej młodości to mi się zaraz przypomniała Pao... Wiesz może co tam w końcu u niej się działo albo dzieje? Bo Ty chyba masz najlepsze info i piecze nad tym forum...![]()