• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam kochane!! U mnie również słonecznie na szczęście :)
Jak dobrze, że u lovki wszystko w porządku... takie rzeczy się działy a ona jeszcze na forum pisała <głupol> Ja to już bym panikowała jak nic i po 5 min już bym chciała jechac na pogotowie... dlatego chyba nic mi się nie dzieje (odpukac w niemalowane :P)
 
[FONT=&quot]Ael jaaaki chłop z tego Waszego Wiktorka! Z p. oglądaliśmy i na początku zastanawialiśmy się gdzie głowa, gdzie rączki itd. Ale potem wszystko było super widać! 650 g to dużo!:-)[/FONT]
[FONT=&quot] Tak w ogóle to nie wiedziałam, że z Ciebie to taka młoda d*pa jest![/FONT]
[FONT=&quot]Mag cieszę się, że powoli do siebie dochodzisz. Tak trzeba.<tulę>:tak:[/FONT]
[FONT=&quot]Magda jak M potęskni to nic mu się nie stanie. Może jakieś miłe powitanie przygotuje?:-)[/FONT]
[FONT=&quot]Klari coś kupiła?[/FONT]
[FONT=&quot]Ewelka a Ty z teściową mieszkasz? Firanki ciężka sprawa, ja nie lubię wieszać ale wyjścia nie mam bo jak widzę, że mój chłop się za to bierze to mnie krew zalewa.[/FONT]
[FONT=&quot]Sil gratuluję onetowskiego wyróżnienia. Dziś wchodzę sobie a tu masz….Sil na pierwszej stronie:-)[/FONT]
[FONT=&quot]Fiona trzymam &&&&&&&&&, żeby wszystko było ok.[/FONT]
[FONT=&quot]Pyscku dopadłaś chłopa?:-D[/FONT]
[FONT=&quot]Lovkaaa babo, teraz masz leżeć, pachnieć i wyglądać! Cieszę się, że wszystko ok. ale uważaj na siebie:tak:[/FONT]
 
Dziurka a kupiłam spodnie, krótkie spodenki, 2 bluzki, skarpetki i stanik :-)
Magdalena to bardzo dobrze, że u ciebie i maluszka wszystko w jak najlepszym porządku i oby tak do końca :happy2:
 
Klari dziękuje!!
A ja dopiero jak Dziura napisała o filmiku USG to się wróciłam i zobaczyłam bo musiałam wcześniej przeoczyc... Ja na początku w ogóle nic nie widziałam ale potem to już dokładnie a nosek prześliczny... :D Ael gratuluje takie pięknego dzidziusia
 
A tak w ogóle jak Ael teraz napisałaś o tej młodości to mi się zaraz przypomniała Pao... Wiesz może co tam w końcu u niej się działo albo dzieje? Bo Ty chyba masz najlepsze info i piecze nad tym forum... :P
 
reklama
A tak w ogóle jak Ael teraz napisałaś o tej młodości to mi się zaraz przypomniała Pao... Wiesz może co tam w końcu u niej się działo albo dzieje? Bo Ty chyba masz najlepsze info i piecze nad tym forum... :P
Kochana Pao zmieniła nick na Klari jest z nami cały czas. A pieczy nad forum nie sprawuje, niestety, od tamtego incydentu z tą nawiedzoną dziewczyną i Pao pisałam do admina czy byłaby możliwość założenia mi moda na tym wątku, ale takowej nie ma.

Dziura ja widzisz młodsza a stara dusza jestem :P
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry