• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
oj będzie:-) bo on jest po nocce i cały dzień wracał do domu.A ja mam dziś owulacje:wściekła/y:
No to wiesz, ale małż nie musi wiedzieć i brać czynny udział w starankach :-D Weź go na śpiku, przynajmniej mu sen erotyczny zafundujesz :-D

Dziurka za późno czekolada wyszła, trza było mówić wcześniej XD ale cukinię to i tak Ci całą zjem :P
 
jak to nieda powinien sie podniecic p**** od lodzika ;-) a wtedy wskakujesz na niego i jak sie obudzi to fajnie jak nie to tez go napewnno doprowadzisz ;-)
 
reklama
Sil, bardzo wciągającego bloga prowadzisz- gratuluję świetnego języka i dobrych niekiedy podtekstów :) czytam od godziny :)
Pozdrawiam Was wszystkie :) czy to nimfomanki czy też nie ;p
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry