Atan
♥ mamusia Amelki ♥
she to ja trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&& ;-)
chcecie zdjecie brzucha ?? bo miało byc jutro ale uznałam dzien w ta czy w ta chyba juz duzej roznicy nie zrobi ;-) bo jutro ide do pracy a meza niema to kto bymi zrobil ;-) a potem bym wstawiala kolo22 zdjecie to was juz niema ;-) ale porownawczego probuje zrobic do sygnatury ale telefonem nam jakos to zdjecie nie wychodzi bo ja sklerotyczka i bateri do aparatu nie kupiła...
chcecie zdjecie brzucha ?? bo miało byc jutro ale uznałam dzien w ta czy w ta chyba juz duzej roznicy nie zrobi ;-) bo jutro ide do pracy a meza niema to kto bymi zrobil ;-) a potem bym wstawiala kolo22 zdjecie to was juz niema ;-) ale porownawczego probuje zrobic do sygnatury ale telefonem nam jakos to zdjecie nie wychodzi bo ja sklerotyczka i bateri do aparatu nie kupiła...


te starające się miałyby odpoczynek od myśli " zaciążyłam czy nie"