• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hehehe widzisz magd.a jaki mialas dobry pomysl :D Ja jestem ciocia Konradka :D I to fifka martwi sie o moje cykle od tej pory i trzyma kciuki za fasolke :D A ja sobie bede myslala teraz nam mini prezentem dla Konradka i rozplywala sie nad tymi pieknymi rzeczami dzieciecymi :Dhahaa :D Podoba mi sie ten pomysl :D

Aga "takie hobby" nieiwem czemu ale mnie to tak rozsmieszylo ;p wyobrazilam sobie twoja mine ;p i normalnie buzia mis ie od ucha do ucha smieje ;p wariatka :P
 
Aga, a ja Ci powiem, ze też miałam takie hobby :P ale 38 to Ty kobitko się zastanów, czy Cię nie przewiało i nie masz jakiegoś wirusa. A za przeczucia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7, bo inne objawy to do kosza na razie

Atan, kurcze, ja mam mniejszy :/
 
Brzuszek99.jpg

Zestawienie brzuszków!!!

Pyscek co tam u ciebie?!! Jak się czujesz?


Mnie te "hobby" Agi też rozbawiło! Choć przyznam sie ze i mi się zdarzyło zmierzyć podczas starań tak po południu da swojego "Hobby" XD
 
12.09. powinna być @
Nie będzie jej - mówię Wam :-)
P.S. Jak to jest z tą temką? Po chole** termometry owu są do 38,5 stopnia, skoro 38 jest według Was niemożliwe?
 
Ostatnia edycja:
sil bo ja wieksza jestem ;-) z ilu startowalas kg ? ja z 87 a teraz mam 93kg wiec wiesz ale ogolnie rosne bo widze po ciuszkach i po tym ze niedlugo w fartuch w pracy sie nie zapnie albo zacznie sie odpinac ;-)
 
eeee to jeszcze masz czas ;-) ale nie nakręcaj się, bo ja cycków niet, Fifkowe zaraz bedą wydzielać siarę, Ael sika mlekiem.. Sil już dla niespodzianki trzyma :-) także bez nakręcania mi tu :-p
 
reklama
Zobacz załącznik 406078

Zestawienie brzuszków!!!

Pyscek co tam u ciebie?!! Jak się czujesz?


Mnie te "hobby" Agi też rozbawiło! Choć przyznam sie ze i mi się zdarzyło zmierzyć podczas starań tak po południu da swojego "Hobby" XD

no no brzusio pięknie rośnie :-) synek rośnie jak na drożdżach :-)
a u mnie zero zmian... codziennie wieczorami boli mnie głowa :-( nie wiem z jakich przyczyn ... ale zaczyna mnie to wkurzać :wściekła/y: dziś tempka spadła :-( ale jeszcze się mieści w granicach kresek :-p to chyba dobrze ...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry