Aga_27
Ciężarówka :)
gochaa na pewne rzeczy nie mamy wpływu. I trudno. Jak się nie uda to trudno. Nie mam na to wpływu. Jak i na moje obecne nastawienie. Zbzikowałam w tym cyklu - to prawda 
Oj tam, oj tam... Czepacie się ;-) I straszycie biedną Agnieszkę ;-)
Poleciałam znowu zmierzyć. Jest 37,7

Oj tam, oj tam... Czepacie się ;-) I straszycie biedną Agnieszkę ;-)
Poleciałam znowu zmierzyć. Jest 37,7
Ostatnia edycja:
Fakt.... ja długo w urojonej chodziłam
Ale ten brzuszek taki duzy bo wieczotem zdjęcie robione, rano jest troszkę mniejszy.
ja również przeganiam twoja @ :-) niech idzie precz :-)