• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
No no no.... rośniesz rośniesz kochana :-D

Ja się tak panicznie rozstępów boje :szok: smaruję kremami, oliwkami brzuch i na razie żadnego nie mam, ale codziennie sprawdzam czy nic się tam nie robi... bo u mnie brzuch tak z dnia na dzień zaczął mocno rosnąć...
 
spoko pyscek domysliłam sie ze zajeta byłas ;-) a ja jechalam z pracy i mi sie nudzilo ;-)

no ja smaruje oliwka i kremami i niestety mam rozstempy chyba genetycznie... ale coz.. wazne by Amelka rosła zdrowa ;-)
 
reklama
Jestem... Biedniejsza o 140 zl ... USG zrobione i lekarz nie widział nic... Ale kazal zrobic bete ... Wynik bede miala za jakies 45 min ... Ale juz wiem ze nic z tego... gdyby cos bylo to by widzial :((( ;(((

Kazał mid zwonić jak bede znala wynik... JElsi bedzie neg to za tydzien sie zglosic co z @ i robimy reszte badan ...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry