• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Oo Natkusia serdecznie Ci gratuluje! Spokojnej ciąży Ci życzę :-)

She póki, wyniku bety nie ma, nie ma co dywagować nad techniczną stroną sprzętu lekarza.
Będąc w szpitalu koleżanka z łóżka obok opowiadała jak jej szwagierka, gdy okazało się że jest w ciąży, dosyć późno się o tym zorientowała, koło 7-8 tygodnia. Poszła do jednego lekarza, ten na sprzęcie ogląda i mówi, puste jajo. Dostała skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie. W szpitalu usg wykazało, że jest zarodek ale kazali czekać jeszcze tydzień bo serduszka nie było widać. Przyszła po tygodniu jest serduszko. Poszła do tego samego gina, ten zdziwiony, zrobił usg, jest zarodek i serduszko i wielce nie dowierzał, że sprzęt mógł się pomylić. Wszystko możliwy.
W każdym razie, czekam na wynik i bynajmniej nie 0 :-P
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry