She123
Fanka BB :)
Ciesze sie ze Was mam kobietki :* Jestescie wspaniale
Uciekam spac i nie martwcie sie o mnie bo naprawde super to zniosłam
Jedyne co to troche zlosc bo to opoznienie zaburza mi kolejne starnia ;p



Fifka kochana ja pamietam
Jutro napisze Ci moj nr na pv bo musze Was miec na bierzaco
Wiec ty tam glowkuj nad moja owulacja a ja bede działas i myslec o Was 
Uciekam spac i nie martwcie sie o mnie bo naprawde super to zniosłam
Jedyne co to troche zlosc bo to opoznienie zaburza mi kolejne starnia ;p




Fifka kochana ja pamietam