• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A ja tak zapytam... Gdzie się podziała Klari? Obiecywała poprawę i nadal jej nie ma. Mineralna też nas olała ;) co będzie z szaraczkami gadać :P
I parę nowych staraczek doszło i poszło sobie...
 
Ja się uczę i uczę i coś mi nie wychodzi dzisiaj ;p;p
Fajne na bombeczki chyba też zrobię takie w tym roku :) Ja to tak za bardzo uzdolniona nie jestem, zawsze tylko jakiś stroik i pomarańczę z goździkami :-D
 
Nakarm chomika :P

Mag,tak myślę, ale nikt mi nie przychodzi do głowy, może Dziurka, bo ona się orientowała cenowo, ale ona na podwójnie...
 
bo wlasnie tak sobie staram mniej wiecej wypatrzyc cenny na wszystko orocz lozeczka i materacyka bo to dostane od siostry ale reszta juz na naeszj glowie i tak licze i licze i powoli sie boje co mi wyjdzie z obliczen:P:-p
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry