• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

To ja się wybrałam jedynie do ogrodu, ale moje sosenki jakoś niekumate i nie pospuszczały szyszek :P będę musiała do lasu iść :P ale też mam niedaleko...

Fifciu, jak Ci idzie rysunek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam Was dziewczynki, obżarłam się szpinakiem i migdałami w czekoladzie :-)
i kupiłam kupon na gruponie za 99zł USG4, będzie prezent dla mojej mamusi i mężusia, pójdziemy razem :-)
 
Dziewczyny te od kolkowych maluchów, nie wiem czy słyszałyście o sab simplex, ale tym ORYGINALNYM niemieckim, działa cuda, podobno suszarka i ciepłe okłady na brzuszek tez pomagają.. ale ten lek jest rewelacyjny, Ael Ty masz blisko z tego Wrocka do Dojczlandu :-)
 
reklama
Fifcia- nikt inny nie chciał, to masz wszystkie trzy :-) DSC00026.JPG <-- szarlotka :-), DSC00038.JPG<-- skubaniec :-), DSC00035.JPG<-- i puchatkowy serniczek :rofl2:

Aelcia- jej współczuję Wam i Maluszkowi, na pewno miłe dla niego te kolki nie są :-( ja nadal polecam espimisan (nawet jak nie ma kolek, to można go podawać zapobiegawczo) :happy:

Buziaki dla reszty :-***
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry