Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

ja miałam sam rozmiwr 56 i 62 i okazało się że po przyjeżdzie do domku muszę męża na zakupy wysłać bo Lilka mając 52 cm w rozmiarze 56 sie poprostu topiłapowiedzcie mi jakich ja mam rozmiarów na tym allegro szukać? bo ja nie mam pojęcia o niczym
oj kochana znam ten ból z jedzeniem, tego nie można, tego nie można a cholera jak na złość mam takie zachciewajki że ciąża przy tym to pikuś, wczoraj zjadłam odsmażane pierożki i 3 godz w nocy tańcowałam z malutka na rękach bo był jeden wielki płacz. Aż się śmałam że nasz sąsiedzi eksmitują z bloku bo spać im nie dajemyNie wkurzać mnie dziś.........
Mały dał nam tak popalić w nocy, że nawet senna nie jestem ale zła przeokropnie. Wiktor miał atak kolki i darł się okropnie. Co już udało się go uspokoić wpadał zaraz w płacz. Pawła goniłam do apteki z receptą. Dostał w końcu czopek na kolkę i uspokojenie to zasnął na mnie jak leżałam. Młody przysnął przed 4 a myśmy zaraz za nim. Przez to zaspałam, a ojciec mój czekał by zawieźć mnie do lekarza... I potem też 1,5 uspokajania. Ale nie płakał tak bardzo, nie chciał bardziej zasnąć. Jutro idziemy z młodym do lekarki to wybada co i jak, bo ja każdej nocy do 3 miesiąca tak nie widzę...
Ja już naprawdę nie wiem co jeść, zostanę o chlebie i wodzie, bo jak mogę inaczej.
Teraz idę walnąć kilka razy baranka wysokogóskiego, może wtedy zasnę na godzinę chociaż.