miliaa
Fanka BB :)
hehe, jak sie obudzily...:-);-) nie kochane, jedna kreseczka wyszla...znow sie nie udalo, ale ja mowilam, ze w tym miesiacu jakos szczegolnie sie nie staralismy, nie mierzylam tempki ani nie sprawdzalam szczegolnie sluzu, wiec nawet nie wiedzialam czy owulka byla...ehhh...ale spoko, jest mi dzis tylko troszeczke smutno, nie tak jak miesiac temu, takze luzik:-)

a co myslicie o surogatkach?
a zakupy zostawiam nam samym nie licze na innych