lamiav
Fanka BB :)
ael;ah ta męska zazdrość, każdy by chciał tylko cysia mieć przysonbie, muszisz sie podzielić i jednego dać Wiktorkowi a 2giego męzowi 
No to fajnie ze juz o bliźnie nie pamiętasz, a z tymi kolkami to z tego co słysze to chyba co 2gie dziecko to ma i jakoś trzeba przetrwać o ile to tylko kolki
No i muszę powtórzyć że naprawdę twój maluszek jest taki piękny że można się na niego cały dziń gapić :-)

No to fajnie ze juz o bliźnie nie pamiętasz, a z tymi kolkami to z tego co słysze to chyba co 2gie dziecko to ma i jakoś trzeba przetrwać o ile to tylko kolki
No i muszę powtórzyć że naprawdę twój maluszek jest taki piękny że można się na niego cały dziń gapić :-)
wiadomo ze dla dziecka duzo kobieta sie wyrzecze ale potem sama oslabiona jak nie wiem co.. ja wiem ze jak bylam mala to od 1 do godziny 4 ryczalam jak glupia i to nie z powodu kolki a przepukliny :/ ktora dopiero odkryli jak moja mam zauwazyla ja jak mi wyskoczyla
ale z jaką rozkoszą to robią.