• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Zabraniam myślenia :D

Opyliłam lody sorbet wiśniowy i śmietankowo czekoladowe :D a to wszystko przez magdalene :P


mineralna olej gościa i szybko masz nam urodzić i pisać :P
 
Ostatnia edycja:
Ael wiem, ale to jest silniejsze ode mnie... :zawstydzona/y: nie wiem czym to jest wywołane... zajmuję się wszystkim byleby o tym nie myśleć... :baffled:

Kobito bo idzie Nowy Rok a co za tym idzie czas kiedy możesz spokojnie rodzić nawet, to dlatego. Siądź w spokoju i pomyśl co powoduje taki lęk, bo na pewno ma ono swoje podłoże.

No nic my sie powolutku zbieramy i tak wyjade póxniej i nie bede na 20 na złośc temu pajacowi

Pamiętaj kochana, telefon, jestem ciągle pod telefonem, pisz, dzwoń męcz :-) Czekam :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry