reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atanku to super ze wczesniej skonczył:D mogliscie spedzic troche czasu razem:D
Kwiatuszek tez mam troche tych stempelków:D mi sie juz znudziły, ale od czasu do czasu jakas klientka sobie zazyczy taki wzorek:D
magdalena koniecznie jak ubierzesz łózeczko musisz wkleic zdjecia:D, widze ze pare postów dalej sa zdjecia.... sliczny kacik:)
Fifka to dobrze ze wszystko ok kochana:)cały dzien o tobie myslałam a cos nam ostatnio net szwankuje i nie miałam jak sprawdzic:D
ael wklejaj zdjecie lezaczka:D
nalaa masz boski brzuszek tylko pozazdroscic:D
Iwasek kurcze tak mi przykro... ta glupia sluzba zdrowia:/ masakra jakas:/mam nadzieje ze jutro ci sie uda i cie przyjma:)
Magdalena hahahahaha film boski:D
Ael kurcze troche szybko minerana wypuszczaja... miejmy nadzieje ze bedzie ok.. bardzo czekam na jej powrót

A ja zaraz zabieram sie do czytania co to nam ael napisała na kameralnych:D i ja chyba tez z kameralnych skkorzystam bo mam pewien problem i chciałabym od was usłyszec jako osób nie wplatanych w sytuacje co powinnam zrobic, ale musze sie zebrac i napisac, mam nadzieje ze pomozecie
 
reklama
ael taki ?
2022106312
 
Ostatnia edycja:
Martocha ja się boję ze kąpielą poród wywołam... bo ciepła woda tylko stymuluję skurczę... :confused2:

Fifka ja czytałam parę artykułów jak rozróżnić skurcze przepowiadające od tych prawdziwych i było napisane, że warto wziąć właśnie ciepłą kąpiel, która powinna uciszyć skurcze o ile nie są to już te porodowe, na pewno nie gorąca woda ale taka przyjemnie ciepła! Żebyś się troszkę odprężyła! Jeśli nie przejdzie to zaczęłabym się martwić na Twoim miejscu :-p

Karla ta huśtaweczka to jest super sprawa... ja oglądam namiętnie te "licealne ciąże" i tam każda z tych dziewczyn posiada taki sprzęt! Tyle, że ja mam zamiar wychowywać dziecko bez kołysania...
 
reklama
Do góry