kwiatuszekq20
Fanka BB :)
ja mam wlasnie taki uczulenie wiec gumki na bok
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
dzisiaj jedziemy pooglądać ale liczę na to, że już coś wybierzemy.. Nie mam gdzie wkładać wyprawki
ciuszki od Młodego leżą u mojej mamy w szafie.. nie wiem jak się ogarnę z tym i komoda potrzebna na gwałt!

to ja ani jednego zdjęcia nie widziałam
wrzucałaś specjalnie jak mnie nie było 
wiem jedynie jaki wózek wybrałaś .. i jeszcze Was czeka przeprowadzka ulalala no ładnie, ładnie. A kiedy masz dokładnie termin? .. wysłałam Ci zaproszenie na fb.
z pomieszania wychodzą rewolucje! Nie ciesz się za szybko, że nie masz zgagai ;-) jaj mam dopiero od 2 tyg i czasami mam wrażenie, że mi przełyk wypali
a też cieszyłam się, że mnie to ominie ..