reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nala brzusio przecudny i tak bardzo się zmienił w ciągu paru tygodni. Dbaj dbaj o maleństwo :-)

Iwasku moja ciotko, będzie co ma być ale będzie tylko dobrze.

Dobra ja zjadłam, młody zmieniona pielucha i najedzony kończę swoje dzieło!
 
reklama
dziewczyny możecie mi wytlumaczyc dlaczego moje dziecko uparło się że trzeba się tak kręcić żeby w końcu spać w poprzek posłania na którym ją kladę? Łóżeczko - poprzek, leżaczek - poprzek, nasze łóżko - poprzek a że śpi na wysokim ułożeniu jest wygięta jak paragraf i weź tu mniej później proste plecy
 
no to czekamy Ael ;-) spoznione smacznego ;-)

ewika daj zdjecie jak ona spi bo nie skumalam jak krzywo spi

? moze chce tak samo krzywo jak w brzuszku ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny :)
Ja nie dawno dopiero wrócilam z pracy , wykończona jestem :(:no:
Nasz NFZ to masakra, byłąm w szpitalu w 9 tyg. bo miałam plamienia, i była kobieta , matka 3 dzieci już, nie wiem dlaczego leżała na patologii ... ale w drugiej ncy mojego pobytu, zaczeły jej sie skurcze, wody jej odeszły widać było ewidentnie , że babka rodzi, pielęniarki chodziły , a ona prosiła aby ją wziąśc do góry bo czuje, że dziecko jej sie dziwnie kręci , boi się, że sie udusi pępowiną , ale dyżurująca lekarka nie pozwoliła pielegniarką jej wziąźć na sale porodową, po godzinie ta biedna kobieta zaczęła się drżeć na cały oddział i ta lekarka zeszła na dół i powiedziała cyt" dobra dawajcie ją do góry", Po moze ok godz. dali ją z powrotem do nas na dół... babka prosiła pielęgniarki aby dali ją do jakiejś izolatki. Rano dowiedzieliśmy sie, że dziecko dostało 1 pkt.. i leży w inkubatorze, ale co dalej sie stało tego nie wiem bo rano o 11 mnie wypisali:( normalnie cały czas mam to w głowie... i tak właśnie pracuje nasza służba zdrowia :)
:crazy: Dlatego bede rodzić w prywatnej klinice bo nigdy u nas w szpitalu państwowym ... :(
Mnie juz nic nie dziwi naprawdę, nasi Polscy lekarze i to co sie teraz dzieje ... poprostu brak słów
 
dziewczyny możecie mi wytlumaczyc dlaczego moje dziecko uparło się że trzeba się tak kręcić żeby w końcu spać w poprzek posłania na którym ją kladę? Łóżeczko - poprzek, leżaczek - poprzek, nasze łóżko - poprzek a że śpi na wysokim ułożeniu jest wygięta jak paragraf i weź tu mniej później proste plecy

Może kierunek łóżeczka zmień, albo zastosuj zwinięte kocyki jako blokery.


DOBRA MOJA MINI KSIĄŻKA POJAWIŁA SIĘ W KAMERALNYCH!
 
fifka - trzymam kciuki , ale mały niech jeszcze poczeka :)
Ciekawe co tam u Mineralnej... jakie to uczucie być 2 dni mamą:)
Aelreda przezyła już tą chwilę... każdy kogo sie pytam nie umie określić tej radości ... chyba nie da sie jej opisać żadnymi słowami... trzeba to przeżyć
 
Aelreda przezyła już tą chwilę... każdy kogo sie pytam nie umie określić tej radości ... chyba nie da sie jej opisać żadnymi słowami... trzeba to przeżyć

Oj to niesamowita radość jak własne dziecko się rodzi, uczucie nie do opisania :-)
A mineralna troszkę smutna bo jutro do domu a przez ranę po cc ledwo się rusza.
 
kurcze to chyba jakoś szybko wychodzi ... przecież dopiero 1 dzien ma dziecko ?? a jak mała Jowitka grzeczna jest ?? problemy z karminiem minęly ??
 
reklama
Do góry