reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

martoocha!!! Ale Ci zazdroszczę!!!! To musisz mieć fajną pracę :))))))) Jak już będzie Ci się zbliżał termin cesarki to poproszę Martusie żeby się Tobą zaopiekowała (to przełożona położnych tam) :))))
 
reklama
Obiecuję, nie będę już robić testów w domu. Choć to strasznie dziwne, że raz wychodzi, raz nie...
Jutro idę na betę i popołudniu wszystko będzie jasne. Jeszcze tli się we mnie nadzieja, że będzie dobrze.
A jeśli beta nie pozostawi mi złudzeń - nie poddam się. Też to obiecuję. :blink:
 
Witam Was kochane, nowe i "stare" ;-)

Strasznie fajnie, że ten wątek rozrasta się o nowe starające się a potem szybko zachodzące w ciąże kobietki, naprawdę to napawa nadzieją że na każdego przyjdzie pora i czas...Także drogie staraczki oczekujące dziecka- głowa do góry- tu są naprawdę pozytywne fluidy! :biggrin2:

Ja niedawno wróciłam z rozpoczęcia nowego roku szkolnego starszaka- ależ zadowolony- już nie mógł się doczekać!
A Lidia znów przechodzi zapalenie gardła. Jutro idziemy na kontrolę.
I NAJWAŻNIEJSZE- Lidia odstawia się od piersi!!! Sama!!
Równo tydzień przed roczkiem, po prostu przestała chwytać pierś, początkowo zaczęła przygryzać brodawki, potem zupełnie odwracać od niej. Skoro tak, bardzo proszę- widocznie już jej nie potrzebowała. Cieszę się, że nie będę musiała przechodzić stresu z odstawianiem jej od piersi.
A najlepsze jest to, że zauważyłam że teraz kiedy Lidia już nie jest na piersi to w nocy mi się nie budzi i zdecydowanie szybciej i lepiej zasypia. To jest duży plus! No chyba że przyjdą następne zęby to może się znów powtórzyć....
Z synem było podobnie, minął rok i przestałam go karmić, tylko wtedy to ja sama go odstawiałam, ale wszystko przeszło bezboleśnie i bez nerwów...
Kochane mam dzieciaczki :tak:

IMG_1451.jpgIMG_1421.jpgIMG_1458.jpg


A w sobotę wyprawiamy kolejne urodziny synka i córki jednocześnie :-) (dzieli ich tylko 2 dni różnicy)
 

Załączniki

  • IMG_1451.jpg
    IMG_1451.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 33
  • IMG_1421.jpg
    IMG_1421.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 31
  • IMG_1458.jpg
    IMG_1458.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
Celtuś a czemu dziś nie poszłaś????????????????????????????????

Nie mogłam dziś. A do tego ten test poranny z sikania mnie dobił, ale już się trochę pozbierałam.
Co ma być to przecież będzie. Będzie cudownie, albo mniej cudownie, ale w końcu i tak dobrze.
Może za szybko się dowiedziałam o ewentualnej ciąży i stąd te dymy. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal...

kochająca_mama ale masz fajne dzieciaki :-)
A imię Lidia BARDZO mi się podoba.. Niech Ci się zdrowo chowają.

eska mocno trzymam kciuki i czekam na suwaczek :tak:
 
Spokojnie będzie dobrze my mieliśmy podobnie. Wystarczy dużo wiary w to że będzie dobrze :) Wszystko to kwestia naszej psychiki możemy się zablokować albo dążyć do tego ze niestety tak musiało być należy nigdy nie tracić nadziei bo później wychodzi z tego taki mały Kubuś :) - tak jak w moim przypadku
 
Ostatnia edycja:
PIOTR witamy na watku starankowym :-) rozumiem, ze rowniez sie starasz o potomstwo?? ;-)

Celta no jak Cie kopne w doopsko to sie ockniesz kobito... co to za krakanie i czarnowidztwo??? co???!!! Juz jedno takie sliczne Bobo "zabiegowe" mamy ;-) Danutaski buziaki dla Ninki :*
Bierz sie w garsc i nie rob sikancow z allegro tylko rob bete, albo lepiej idz do ginka (nawet nie swojego).


a my sie znow pochwalimy... alem sie zrobila chwalipieta ;-) maly probuje stawac na czworaka :-D

[video=youtube;qG5cnj63MmE]http://www.youtube.com/watch?v=qG5cnj63MmE&feature=youtu.be[/video]


Mamuska no dzieciaczki to Ci sie udaly :-) sa cudowne i jak zzyte ze soba:-) az milo popatrzec <3
 
Ostatnia edycja:
reklama
:blink: No nie kraczę już. Idę na betę i wszystko się wyjaśni.
Boję się, a jakże. Ale nie wynika to z czarnowidztwa, bardziej chyba ze świadomości co może się stać na tak wczesnym etapie. No nic. Nic nie da gadanie, zrobię test z krwi i już. Jutro popołudniu będę tu skakać, albo ryczeć.

Joaro, Madziorrek, dzięki, mam nadzieję, że będzie dobrze. Mam nadzieję...

Cześć PIOTR :-) gratuluję Kubusia.

Oj myszko!!!!! Sama chwaliłabym się ile wlezie takim skarbem :-) Słodziak jakich mało!! Naprawdę on ma dopiero niecałe 5 miesięcy???? Zwinna bestyjka :blink: Niech Wam się zdrowo chowa i daje w dalszym ciągu wiele radości! Ślicznota naprawdę....
No a jakbyś faktycznie chciała mnie kopnąć w dooopsko, to byłoby w co, oj byłoby :-D:-D:-D
 
Do góry